Oferujemy szeroką gamę ubezpieczeń. Współpracujemy z najlepszymi w branży dlatego mamy najkorzystniejsze warunki dla naszych klientów.

Ubezpieczenia komunikacyjne

 

Nasza szeroka oferta tanich ubezpieczeń zapewni Ci pełen wachlarz ochrony w każdej trudnej sytuacji. Oferujemy obowiązkowe ubezpieczenia OC, a także AC, NNW, Assistance, ubezpieczenie od utraty zniżek i wiele innych.
Ubezpiecz swój samochód szybko i tanio w jednym z naszych biur w Poznaniu i okolicach oraz w Kcyni lub otrzymaj od nas wycenę on-line zaprojektowaną na miarę Twoich potrzeb.

 

Ubezpieczenia majątkowe

 

Mieszkanie lub dom to najważniejsze miejsce w życiu. To tutaj odpoczywasz, to ono zapewnia Ci schronienie i poczucie bezpieczeństwa w tym coraz szybciej pędzącym świecie. Ubezpiecz swoje mieszkanie lub dom przed niespodziewanym zdarzeniem, które może spowodować, że w jednej chwili stracisz dorobek całego życia. Ubezpieczenie domu lub mieszkania ochroni Twój majątek od szkód powstałych w następstwie zdarzeń losowych.

 

Ubezpieczenia podróżne

 

Na wakacje jedziesz by wypocząć, a nie zmagać się ze skutkami ewentualnych zdarzeń losowych. Z naszym ubezpieczeniem turystycznym nie musisz martwić się tym, na co nie masz wpływu. My zajmiemy się wszystkimi niespodziewanymi problemami, a Ty odpoczywaj bez obaw o dodatkowe koszty. Wybór dobrego ubezpieczenia podróżnego dostosowanego do Twoich potrzeb to pewność, bezpieczeństwo i przyjemność.

 

Ubezpieczenia na życie/NNW

 

Zapewni Tobie i Twoim bliskim poczucie bezpieczeństwa finansowego w razie śmierci, choroby lub wypadku. Ochroni Twoją rodzinę, aby w razie nieprzewidzianych zdarzeń losowych miała szansę utrzymać swój dotychczasowy poziom życia.  Stanowi idealne rozwiązanie w przypadku posiadania zobowiązań finansowych, bo daje pewność, że konieczność ich spłaty nie pozostawi Twoich bliskich bez środków do życia. Wykupując taki rodzaj ubezpieczenia przestaniesz się martwić o przyszłość swoją i swoich najbliższych.

 

Ubezpieczenie zdrowotne

 

Skierowane jest do osób, które cenią sobie opiekę medyczną na najwyższym poziomie. To kompleksowy program świadczeń usług medycznych i zabezpieczenie tego, co najcenniejsze.Zapewnimy Ci ochronę na okoliczność pobytu w szpitalu, operacji chirurgicznej, niezdolności do pracy czy trwałego uszczerbku na zdrowiu, dostęp do nieograniczonej ilości wizyt domowych, konsultacji lekarzy specjalistów i badań diagnostycznych w sieci placówek medycznych na terenie całego kraju.

 

Ubezpieczenia firmowe

 

Ogranicz ryzyko jakie wiąże się prowadzeniem działalności gospodarczej. Stworzymy dla Ciebie ofertę, która będzie chronić Twoją firmę kompleksowo lub też od konkretnego, wybranego ryzyka. Oferujemy szeroki zakres ubezpieczenia całego majątku będącego w posiadaniu firmy oraz poszczególnych jej działań.